8394 INFINITY BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8394 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 299cm / 118inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |
| Block | 8394 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |